Najlepszej jakości sprzęt do fitnessu i siłowni

Najlepszej jakości sprzęt do fitnessu i siłowni

Jeśli chcesz znaleźć kompleksowe wyposażenie siłowni, to w naszej ofercie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Rozwijamy się bardzo dynamicznie, a zarazem już teraz jesteśmy w stanie zaoferować Ci sprzęt najwyższej klasy, bez którego nie sposób wyobrazić sobie siłowni, czy klubu fitness. To właśnie w naszej propozycji będziesz mógł wybierać spośród najbardziej profesjonalnych przyrządów do ćwiczeń, które przydają się na każdym etapie zaawansowania. Niezależnie od tego, czy chcesz urządzić siłownię stacjonarną, czy też w swoim domu, warto skorzystać z naszej oferty i profesjonalnego doradztwa naszego zespołu. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz sprzęt, który doskonale się sprawdzi w konkretnym zastosowaniu.

Jeżeli właśnie planujesz urządzić salę do fitnessu, z pewnością zainteresują Cię doskonale wyprofilowane maty długie i krótkie, a także specjalny wieszak na maty, dzięki któremu zawsze będzie można zadbać o porządek w danej przestrzeni. Fitness nie mógłby się odbyć bez dobrze dobranych gum do ćwiczeń tubing basic, które mają odpowiednie obciążenie, jakie odpowiada konkretnemu kolorowi gumy. Proponujemy również step z trzystopniowym poziomem regulacji, z antypoślizgową nawierzchnią. Step ten jest odporny na odkształcenia, dlatego też jest to zakup na wiele lat.

Nie można sobie wyobrazić zajęć pilates, fitness, czy jogi bez obecności piłki gimnastycznej – ta, którą znajdziesz w naszej ofercie, posiada antypoślizgową powierzchnię i jest odporna na trwałe odkształcenia. W naszej propozycji są również dostępne rollery, które mogą mieć wszechstronne zastosowanie podczas zajęć z fitnessu – odporne na odkształcenia i niewchłaniające wilgoci idealnie sprawdzą się podczas każdego treningu. U nas zamówisz również piłki lekarskie, które mają antypoślizgową powłokę i powierzchnię przypominającą plastry miodu, które ułatwiają chwyt. Inne produkty z naszej oferty, które możesz zamówić w ramach organizowania strefy fitnessu to na przykład hantle winylowe, space bary, a także kettlebells i odpowiednie dla nich stojaki.

Najlepszej jakości sprzęt do fitnessu i siłowni

Z kolei dynamicznych treningów siłowych i wytrzymałościowych nie można sobie wyobrazić bez functinnal bag – ten sprzęt, który mamy w swojej ofercie, jest odporny na pęknięcia, rozdarcia, jak i odkształcenia. Warto też dodać, że rączka jest wypełniona odpowiednią pianką, dzięki której możesz liczyć na jej doskonałe dopasowanie do ręki. Trening funkcjonalny będzie perfekcyjny, jeśli zostanie zorganizowany tak, by posłużyć się w czasie jego trwania skórzaną piłką lekarską. Jest ona większa, niż standardowa piłka lekarska, a przy tym cechuje się wyjątkową wytrzymałością i trwałością.

Sprzęt treningowy na siłownię

Podczas przeprowadzania treningu funkcjonalnego niezwykle przydatne są fit bagi – my proponujemy takie z wieloma uchwytami i o zróżnicowanym obciążeniu, które można łatwo użytkować i na wiele różnych sposobów. Inne przydatne urządzenia do wymagających ćwiczeń wykonywanych w ramach treningu funkcjonalnego to między innymi kettlebelle, balance stepy, czy slam balle – wszystkie te sprzęty znajdziesz w naszej ofercie.

Jeśli chodzi zaś o strefę wolnych ciężarów, która jest niezbędną przestrzenią w każdej siłowni, to będziesz mógł u nas zamówić praktycznie wszelkie sztangi, hantle, czy obciążenia olimpijskie wraz z odpowiednimi do nich stojakami. Zamówisz u nas również nowoczesną bramę do treningu funkcjonalnego, do siłowni, czy do klubu fitness. Wyróżnia ją to, że możesz zamówić je na indywidualne zlecenie, więc będziesz mieć tę pewność, że idealnie sprawdzi się w określonej przestrzeni.

Materiał przygotowany przy współpracy z firmą Apus-sports.pl – kompleksowe wyposażenie siłowni.

Podobne artykuły