Działanie kuleczek gejszy

Działanie kuleczek gejszy

Kobiety, które wykazują się aktywnością w życiu codziennym i zdają sobie sprawę z własnej atrakcyjności, powinny zdecydowanie zadbać o ogólny stan zdrowia oraz miejsca w sferze intymnej. Ze względu na swoją budowę anatomiczną Panie powinny wspierać odpowiednią kondycję mięśni Kegla, dzięki którym macica może cały czas znajdować się na tej samej wysokości. Dodatkowo ma to pozytywny wpływ na intensywność doznań seksualnych oraz zachowanie zdrowego pęcherza przez długie lata.

Działanie kuleczek gejszy

Jak rozpocząć ćwiczenie mięśni Kegla?

To pytanie zadaje sobie z pewnością wiele Pań, które słyszały o dobroczynnym wpływie takiej aktywności na ogólną kondycję organizmu. Najlepszym gadżetem do podjęcia tego rodzaju wyzwania są specjalne progresywne kulki dopochwowe, nazywane potocznie kuleczkami gejszy. Można je nabyć między innymi w sklepie internetowym plumbum.com.pl, w ofercie którego znajdują się produkty wysokiej jakości. Badania jasno wskazują na dość często pojawiający się problem z nietrzymaniem moczu u kobiet, zwłaszcza w wieku powyżej 39 lat, oraz u Pań, u których rozpoczęła się menopauza. Kuleczki gejszy są równie pomocne w przypadku kobiet, które przygotowują się do debiutu w roli mamy, oczywiście pod warunkiem wykonywania regularnych ćwiczeń. Dzięki nim dno miednicy staje się lepiej przystosowane do przyszłego wysiłku, pomaga również w szybszym odzyskiwaniu formy po przebytym porodzie. Gadżet ma jeszcze jedną ważną zaletę, zwłaszcza dla małżeństw, które cenią swoje życie intymne, może ono nabrać kolorów dzięki kuleczkom gejszy, gdyż wzmacniają doznania podczas zbliżeń.

Kiedy i jak używać kuleczek gejszy?

Kuleczki gejszy wykorzystuje się podczas aktywności fizycznej, niestety podczas statycznych czynności nie pojawią się efekty, dlatego często wystarczający jest spacer, ćwiczenia rozciągające, czy lekki, codzienny trening. Nie chodzi oczywiście o nadmierny wysiłek, efekty mogą być zauważalne po zastosowaniu kuleczek gejszy w trakcie zwykłego sprzątania, lub aktywnego zajmowania się dzieckiem. kuleczki gejszy są aplikowane na zasadzie powszechnie stosowanych tamponów, w którym tak samo najważniejsze jest odpowiednie rozluźnienie mięśni miejsc intymnych. Istotne jest przybranie jak najbardziej optymalnej postawy – stojącej lub leżącej – w zależności od przyzwyczajenia oraz możliwie największego odczuwanego komfortu. Jeżeli kobieta po raz pierwszy decyduje się na skorzystanie z kuleczek gejszy, powinna nosić je maksymalnie przez kilka minut. Jest to czas całkowicie wystarczający na stwierdzenie, czy organizm będzie w stanie się przyzwyczaić do tego rodzaju ćwiczeń miejsc intymnych. Jeżeli od samego początku zachowany jest względny komfort, można wydłużyć czas korzystania z kuleczek gejszy, jednak nie dłużej niż przez 3 godziny dziennie. W przypadku regularnie wykonywanych ćwiczeń, pierwsze efekty mogą być zauważalne już po kilku tygodniach – jeżeli tak się dzieje, wszystko zmierza w dobrym kierunku. Kobiety, które po testowaniu zdecydują się na kontynuację ćwiczeń, mogą zaopatrzyć się w zestaw kuleczek gejszy dostępnych w sklepie plumbum.com.pl.

Podobne artykuły